תרפיה הוליסטית

בשנת 2000, סיימתי שלוש שנות לימודי טווינה (פיזיותרפיה סינית מסורתית) ורפואה סינית, ומאז לא הפסקתי לטפל באנשים.

הרפואה הסינית העניקה לי את היכולת להקשיב לגוף ולנפש בצורה יעילה ומורכבת ופתחה עבורי את השער לעולם הריפוי – שמאותה עת הולך ומשתכלל, הופך למעודן ומדוייק יותר.

מאות אנשים שפגשתי דרך המסגרות של קופות החולים, 'מכבי', 'לאומית' ו'כללית', במרפאות רפואה משלימה, לימדו אותי רבות על כאב, סבל, מצוקה אנושית, תקוה ועל מסעות אל עבר בריאות שלמה והרמוניה.

לאחר כ-4 שנים, שבהן סייעתי רבות לבני-אדם לפתור מכאובים שונים, הבנתי שאני כמהה לתחום חדש, שישלב תרפיה רוחנית בה האדם יוזמן להכיר את עצמו; נסיבות חייו, התנהגותו, רגשותיו, חלומותיו, גופו וליבו – במידה שווה.
כך החל המסע הפרטי שלי בשדה התרפיה ההוליסטית שהתבטא בלמידה מעמיקה של טכניקות ממיטב המורים בארץ ובעולם.

במשך כ-3 שנים למדתי את הטכניקה ההולוגרפית לשחזור גלגולים מהמורים ההולנדים; רוב בונטינבל וטיניקה נודגרף, וכן את טכניקת "מסע הנשמה" של מייקל ניוטון, דרך ד"ר לינדה באקמן מארה"ב, אליהם הצטרפו טכניקות 'העבודה', 'השאלה' ו'ההרחבה'. במקביל אני משתמשת במקרים מסוימים בטכניקות של הילינג אנרגטי – שנעשה ללא מגע, בדממה, מתוך קבלה מלאה של המטופל.

קישורים....

הגישה שלי לשחזור גלגולים משלבת שלוש טכניקות;
הטכניקה ההולוגרפית – שהיא הדרך היעילה ביותר לחוויה עמוקה; בהיבטים הגופניים, רגשיים וקוגניטיביים.

טכניקת ההנחיה לחיים קודמים – על בסיס עבודתו של מייקל ניוטון.

טכניקת ההרחבה – שהיא האופן השלם ביותר להתמרת דפוסים ושחרור מזכרונות נסתרים.

 

האם אני משתמשת בהיפנוזה?

בישראל מורשים להשתמש בהיפנוזה רופאים ופסיכולוגים קליניים בלבד, ועם זאת האחרונים לא מורשים לעשות מסעות לחיים קודמים.

כך שכשומרת חוק אני לא עוסקת בהיפנוזה כלל, אך עובדת עם טכניקות הרפייה והנחייה אשר יש להן יכולת להוביל את האדם למודעת-על, ולעורר זכרונות נסתרים של שלבים שונים בחייו השלמים; מילדות מוקדמת, זכרונות עיבור, הריון ולידה, זכרונות של חיים קודמים כקורבן, כתוקפן, היזכרות באיכויות גבוהות שהגיעו לפריחה, וכן היזכרות בחיי הנשמה אשר מכונה 'חיים בן גלגולים'.

האם כל אחד יכול לחזור ולחוות חיים קודמים?

כמו כל שיטה – גם תרפיה בשחזור גלגולים אינה מתאימה לכל אחד. ישנם אנשים שמבנה האישיות שלהם לא מאפשר כניסה לטווח ההיזכרות הזה והנסיונות החוזרים רק יוצרים אצלם תסכול.
בדיוק מהסיבה הזאת, אני עובדת במגוון גישות וטכניקות כדי לפגוש את האדם ולסייע לו בכלים הנכונים לו.

אני משלבת טכניקות מדיטטיביות, הגות (Contemplation) בשאלות של משמעות, פילוסופיה ורוח, משתמשת בשיטות כמו 'העבודה' של ביירון קייטי, טכניקות 'ההרחבה', וכן ידע מעולם הרפואה הסינית, היוגה, בודהיזם והנטורופתיה המודרנית.

 

מכיוון שיש לי ידע רב ונסיון נצבר בעבודה עם אלפי אנשים, אני משלבת בליווי הרוחני גם את התרפיה ההוליסטית כאשר היא נדרשת, ואת השיח ואיכות ההקשבה המעודנת מעולם התמיכה הרוחנית באיכויות הטיפול באנשים אשר מגיעים אלי לטיפול כדי לפתור בעיות שונות.

איפה?
כיום אני מקבלת אנשים למפגשים אישיים בחיפה ובתל אביב.

כמה פעמים?
כל מפגש איתי נמשך בין שעתיים עד שלוש שעות. כמו כל תרפיה רצינית – תהליך של למידה, חקירה עצמית וריפוי דורש סבלנות, מרחב וזמן. אני ממליצה להתמסר לכך לפחות ל-10 פגישות כדי לאפשר תהליך טרנספורמטיבי.

את מי אני לא מקבלת?
אנשים אשר מעוניינים "בתיירות חיים קודמים"; רק רוצים לבדוק מי או/ו מה היו ועשו. איני מוצאת בכך טעם וצורך, בעיקר כי זאת השקעה של זמן שאינה מניבה שום ערך אמיתי לחיים, אלא רק מספקת יצר סקרנות ועוד נדבך לסיפור של העצמי – במקום לעזור לו להתפרק.

איני מקבלת לשחזור גלגולים אנשים אשר מתמודדים עם בעיות נפשיות קשות, כי מצבם הקוגניטיבי יכול להתערער עוד יותר, וכן הוא אינו מאפשר את ההרפיה והפתיחות הנדרשים  לסוג הזה של מסע בתודעה.
במצבים נפשיים קשים אני כן נעזרת בעולם התמיכה הרוחנית וההגות הרוחנית, מכיוון שאני מאמינה שרוחו של האדם היא כמו גרעין שתמיד ניתן להתייחס אליו ולטפח אותו – ושריפוי רוחני עוזר מאד במצבים כאלה.